Trejbalova bouda

Ubytování v Krkonoších

Nabízíme příjemné ubytování v pěti jednoduše ale účelně zařízených pokojích s vlastní koupelnou. K hostům přistupujeme individuálně, vždy se snažíme vycházet vstříc jejich přáním a požadavkům.

Všechny pokoje jsou umístěny v prvním patře. Celý prostor pro ubytované je oddělen uzamykatelným vstupem, kterým se po schodišti vchází do společné kuchyňky a dále do jednotlivých pokojů s vlastní sprchou/WC. V celém objektu platí zákaz kouření.

Ubytovaným hostům nabízíme zdarma k zapůjčení sportovní vybavení (míče, badminton, petanque, kroket, sáňky, boby atd.), předměty pro volný čas (společenské hry, knihy, časopisy, turistické mapy). Lyže a kola si můžete uschovat v samostatné uzamykatelné místnosti. K dispozici jsou samozřejmě lůžkoviny a WiFi připojení k internetu. Během pobytu dbáme na vaše soukromí. Pokoje uklízíme pouze na vaše přání a po vzájemné dohodě.

Pokoj č. 1

Prostorný pokoj pro 6 osob se třemi lůžky, jednou patrovou postelí a přistýlkou. V pokoji je jídelní stůl. Pokoj je vybaven ledničkou. Z pokoje je přístupná samostatná koupelna/WC se sprchovým koutem. Okna jsou orientována jižním a východním směrem.

Pokoj 1 plánek Trejbalova bouda

Pokoj č. 2

Mezonetový pokoj s pěti postelemi, z toho tři jsou v podkroví. V pokoji je dále menší stolek s židlemi. Pokoj je vybaven ledničkou. Z pokoje je přístupná větší samostatná koupelna/WC se sprchovým koutem. Okna jsou orientována západním směrem s výhledem na protější stráň.

Pokoj 2 plánek Trejbalova bouda

Pokoj č. 3

V tomto mezonetovém pokoji jsou dvě postele dole a velké dvoulůžko (280×200 cm) v podkroví, kde se pohodlně vyspí více osob. V pokoji je menší stolek s židlemi. Pokoj je vybaven ledničkou. Z pokoje je přístupná samostatná koupelna/WC se sprchovým koutem. Okna jsou orientována na západ s výhledem na protější stráň.

Pokoj 3 plánek Trejbalova bouda

Pokoj č. 4

Prostorný čtyřlůžkový pokoj orientovaný na severní stranu s výhledem na část zahrady a parkoviště. V pokoji je umístěno dvojlůžko a dvě samostatné postele, stůl se židlemi. Z pokoje je přístupná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pokoj 4 plánek Trejbalova bouda

Pokoj č. 5

Třílůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem a WC. V pokoji se nachází jedna samostatná postel a dvojlůžko o rozměrech 180x200cm. Dále je k dispozici rozkládací sedačka pro váš odpočinek a případné přespání další osoby. Na pokoji je lednička. Z pokoje je výhled „na Sněžku“.

Pokoj 5 plánek Trejbalova bouda


 

Společná kuchyňka
pro pokoje č. 1, 2, 3

Účelně zařízený prostor s kuchyňskou linkou a jídelním stolem. V kuchyňce najdete vše potřebné - dvouzónová plynová varná deska, mikrovlnná trouba a varná konvice. Dále je k dispozici dostatek talířů, hrnků, příborů a dalšího kuchyňského vybavení. Z kuchyňky jsou vstupy do jednotlivých pokojů.Společná kuchyňka
pro pokoje č. 4, 5

Prostor s kuchyňskou linkou, jídelním stolem. V kuchyňce naleznete vše potřebné na vaření a servírování jídel. Je vybavena dvouzónovým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. V prostoru se dále nachází odpočinková zóna se sedačkou a stolní minifotbálek pro vaši zábavu.

Fotografie

Pokoj č. 1

Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 1 Trejbalova bouda

Pokoj č. 2

Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 2 Trejbalova bouda Pokoj 2 Trejbalova bouda Pokoj 2 Trejbalova bouda

Pokoj č. 3

Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 3 Trejbalova bouda Pokoj 3 Trejbalova bouda Pokoj 3 Trejbalova bouda
Pokoj č. 4

Pokoj 4 Trejbalova bouda Pokoj 4 Trejbalova bouda Pokoj 4 Trejbalova bouda Pokoj 4 Trejbalova bouda Pokoj 4 Trejbalova bouda

Pokoj č. 5

Pokoj 5 Trejbalova bouda Pokoj 5 Trejbalova bouda Pokoj 5 Trejbalova bouda Pokoj 5 Trejbalova bouda Pokoj 5 Trejbalova bouda


Společná kuchyňka pro pokoje č. 1, 2, 3

Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 1 Trejbalova bouda Pokoj 1 Trejbalova bouda Společná kuchyňka Trejbalova bouda Společná kuchyňka Trejbalova bouda Společná kuchyňka Trejbalova bouda

Společná kuchyňka pro pokoje č. 4 a 5

Společná kuchyňka Trejbalova bouda Společná kuchyňka Trejbalova bouda

Proč strávit dovolenou u nás

· Dobrá základna pro výlety, lyžování, turistiku, cykloturistiku.
· Příjemné nekuřácké prostředí. Účelně zařízené pokoje se sprchou/WC.
· Vlastní kuchyňka se vším potřebným. Možnost snídaní a polopenzí.
· Nekuřácká hospůdka, terasa, houpačky, pískoviště.
· Parkoviště pro 5 aut pro ubytované zdarma.
· Internet Wi-Fi zdarma.

Rezervace ubytování

Rezervujte si ubytování a užijte si pohodovou dovolenou z ideálního místa pro sport či rekreaci.
Online rezervace ubytování »

Kontakt

Jana a Jiří Trejbalovi
Rudník 214, 543 72
Tel.: +420 605 277 978
Tel.: +420 603 325 594
Všechny kontakty »